LABORATUVAR

HAKKIMIZDA

BODO BODE DOĞRUSAN OTOMOTİV YAN SAN. VE TİC. A.Ş. DENEY VE KALİBRASYON LABORATUVARLARI, 2021 yılında ölçüm cihazları için "Kalibrasyon Hizmeti" numuneler için "Deney Hizmeti" vermek için akreditasyon çalışmalarına başlamıştır. 2022 yılı içerisinde hazırlıkların tamamlanmasıyla Ekim ayında Türk Akreditasyon Kurumu’ na (TÜRKAK) akreditasyon başvurusu yapılmıştır. Başarılı bir denetimden sonra 2023 yılının Nisan ayında akreditasyon sertifikamız TÜRKAK tarafından yayımlanmıştır.


  • Kalibrasyon ve Deney hizmet sektöründe her zaman "Güvenilir" ve "Örnek" laboratuvar olmayı ilke edinen laboratuvarımızda aynı etiği özümsemiş yönetici ve personel ile çalışılmaktadır.
  • Kalibrasyon ve deneyler eğitimli personel tarafından, standartlara uygun çevre şartlarında ve dünyaca kalitesi ve güvenirliği kanıtlanmış referans cihazlar ile gerçekleştirilmektedir.
  • Kalibrasyon sertifikalarımız ve deney raporlarımız tamamen ulusal ve uluslararası standartlara uygun, teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yansıtan içerikte hazırlanmaktadır. Verdiğimiz hizmet ve hizmetin bedeli Akreditasyon logolu ve logosuz olma durumuna göre değişim göstermemektedir.
  • Çalışmalarımız kalibrasyon alanında boyut, basınç ve terazi deney alanında korozyon ana başlıkları altında yürütülmektedir ve her sene müşterilerimizin ihtiyaçları göz önüne alınarak kalibrasyon ve deney kapsamımız genişletilmeye çalışılmaktadır.

" Deney ve Kalibrasyonun DOĞRU Adresi "